Brak własnej przystani dawał się dotychczas dotkliwie we znaki członkom PZW, szczególnie posiadającym własne jednostki pływające.
Pomijając trudności, związane z przechowywaniem jednostek pływających na innych przystaniach, wciąż zachodzą wypadki złośliwego niszczenia łodzi amatorów rybaków, a nawet kradzieże. Należy podkreślić poważną pomoc jakiej udziela w urządzeniu przystani kołu elbląskiemu PZW tak Zarząd Okręgowy PZW jak i Zarząd Główny, dzięki czemu już wkrótce elbląscy wędkarze znajdą się we własnej siedzibie.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter