Nowa przystań wodna w Elblągu

1
13.03.2009
Po wielu staraniach Zarządu Koła Miejskiego Polskiego Związku Wędkarskiego w Elblągu otrzymano ostatnio przydział odpowiedniego placu i budynku przy ul. Warszawskiej, gdzie urządzona zostanie przystań wodna, informował Dziennik Bałtycki z 13 marca 1959 r.
Brak własnej przystani dawał się dotychczas dotkliwie we znaki członkom PZW, szczególnie posiadającym własne jednostki pływające. Pomijając trudności, związane z przechowywaniem jednostek pływających na innych przystaniach, wciąż zachodzą wypadki złośliwego niszczenia łodzi amatorów rybaków, a nawet kradzieże. Należy podkreślić poważną pomoc jakiej udziela w urządzeniu przystani kołu elbląskiemu PZW tak Zarząd Okręgowy PZW jak i Zarząd Główny, dzięki czemu już wkrótce elbląscy wędkarze znajdą się we własnej siedzibie.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

rybaków amatorów to trzeba akurat tępić!!! panie wędkarz
Lota lota (2009.03.14)

info

0  
  0