Nowa placówka handlowa
W Elblągu powołano dożycia Państwowe Przedsiębiorstwo „Targowisko”, do którego zadań będzie należało zwiększenie ilości usług i zapewnienie właściwej gospodarki sprzętem i terenem dotychczasowych targowisk miejskich, informował Elbląski Głos Wybrzeża z 16 lutego 1957 r.