Kiedy ekspedientka wyszła do sąsiedniego pomieszczenia po dokument gwarancyjny na ten zegarek, klient nie uiściwszy opłaty opuścił sklep, zabierając swą zdobycz. W czasie rewizji domowej zegarek mu odebrano, a przestępca trafił do aresztu. Za kradzież zegarka został skazany przez elbląski Sąd Powiatowy na 7 miesięcy więzienia i 500 zł grzywny.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter