Do Suchacza wyjadą na wczasy niedzielne załogi kluczowych zakładów pracy z zespołami artystycznymi i orkiestrami. Pozostali mieszkańcy Elbląga chcący wziąć udział w festynie, mogą skorzystać z dogodnej komunikacji kolejowej i autobusowej.
Festyn odbędzie się przy plaży w Suchaczu, a w programie – obok występów zespołów artystycznych – przewiduje się szereg ciekawych zawodów dla dzieci oraz zabawę ludową. Komitet obchodu „Dni Morza”, który jest organizatorem festynu, zapewnił już zaopatrzenie w odpowiednią ilość napojów chłodzących, wędlin i pieczywa. Spotykamy się więc wszyscy w Suchaczu.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter