Jury konkursu oceniało smak, zapach i barwę zgłoszonych napojów, których w sumie przedstawiono 144 wzory. Wśród państw, które wysłały swoje napoje na konkurs znalazły się m.in. Australia, Austria, Anglia, Irlandia i Polska. Werdykt jury okazał się bardzo korzystny dla naszych wódek i likierów. Odznaczono je dziesięciu medalami - 4 złotymi i 6 srebrnymi. Nagrodzono następujące polskie gatunki wódek i likierów "Jarzębiak", "Wódka wyborowa", "Wódka luksusowa", "Wiśniówka", "Starka" oraz likiery "Goldwaser", "Trianon", "Cassis", "Delmonico".
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter