Jak się dowiadujemy, przed kilku dniami zawarta została umowa między Prezydium PRN w Elblągu a komendantem szpitala garnizonowego w Elblągu.
Na mocy tej umowy szpital wojskowy zobowiązał się do przyjmowania na leczenie chorych, kierowanych przez organa społecznej służby zdrowia.
Dzięki tej umowie, Elbląg otrzyma do końca br. 200 łóżek szpitalnych.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter