Nareszcie śnieg!

3
03.12.2012
Długo oczekiwany śnieg jest zawsze największą radością dla dzieci, przysięgłych amatorów saneczkowania i ślizgawki - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 3 grudnia 1962 roku.
Niewiele wprawdzie do tego mają okazji: trójmiasto, tak bogate w dzieci, jest dosyć ubogie w sportowe możliwości zimowe.Pierwszy śnieg szybko topnieje. Ale lada dzień przyjść mogą opady długotrwałe, dające dzieciom okazję do wyżycia się na świeżym powietrzu. Może więc komitety rodzicielskie pomyślą o przygotowaniu jakichś torów saneczkowych? Bo jazda na chodnikach, a zwłaszcza jezdni doprawdy jest raczej niewskazana! A równocześnie może i MPO zatroszczy się trochę o... dorosłych? Pamiętając o uporządkowaniu chodników i niedopuszczaniu do ślizgawicy, nie zastępującej przecież ślizgawki.
   
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

nareszcie śnieg. Pismaki z e24 się cieszą bo będzie dużo wypadków i duże pole do literackich popisów niejakiego M .
Czytelnik_MOBI_72723 (2012.12.03)

info

0  
  0
Do MOBI 72723.Ten artykuł jest z 3.12.1962 r.
Czytelnik_MOBI_67939 (2012.12.03)

info

0  
  0
dziś też pada śnieg.
Czytelnik_MOBI_72723 (2012.12.03)

info

0  
  0