Nad poprawą jakości pieczywa radzą się piekarze elbląscy

1
24.03.2010
Nad poprawą jakości pieczywa radzą się piekarze elbląscy
Rys. Grzegorz Konopski
Dnia 25 bm. o godz. 10 w sali konferencyjnej Prezydium MRN w Elblągu odbędzie się ciekawa narada wszystkich elbląskich kierowników piekarń spółdzielczych oraz właścicieli piekarń prywatnych. Tematem narady będzie omówienie sprawy dalszego polepszenia jakości pieczywa, informował Dziennik Bałtycki z 24 marca 1960 roku.
Wydział Handlu przy Prezydium MRN, który jest współorganizatorem narady, urządza z tej okazji wystawę brakowanych wyrobów różnego rodzaju pieczywa, tak z piekarń prywatnych jak i sektora spółdzielczego. Należy przypuszczać, że urządzenie takiej wystawy wpłynie na na podjęcie energicznej walki z brakoróbstwem w elbląskich piekarniach.
   
oprac. Anieze

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Chłopaki jeszcze "polepszaczy" nie znali :)
(2010.03.25)

info

0  
  0