Nad poprawą jakości pieczywa radzą się piekarze elbląscy
Rys. Grzegorz Konopski
Dnia 25 bm. o godz. 10 w sali konferencyjnej Prezydium MRN w Elblągu odbędzie się ciekawa narada wszystkich elbląskich kierowników piekarń spółdzielczych oraz właścicieli piekarń prywatnych. Tematem narady będzie omówienie sprawy dalszego polepszenia jakości pieczywa, informował Dziennik Bałtycki z 24 marca 1960 roku.