Różne są sposoby na rozgrzewkę.
Jedni piją gorącą herbatę, inni siadają koło pieca...
Ale w szkole w Tolkmicku – piece nie grzeją – po prostu są zimne jak lód. W gospodzie również jest zepsuty, lecz rybacy naród przemyślny, znaleźli sposób na nie ogrzewaną gospodę. „Trąbią” wódę – aż miło i zimna nie czuję. A co mają robić tolkmickie dzieci?
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter