Na rozgrzewkę

1
07.02.2005
W szkole w Tolkmicku – piece nie grzeją – po prostu są zimne jak lód, informował Elbląski Głos Wybrzeża z 7 lutego 1955 r.
Różne są sposoby na rozgrzewkę. Jedni piją gorącą herbatę, inni siadają koło pieca... Ale w szkole w Tolkmicku – piece nie grzeją – po prostu są zimne jak lód. W gospodzie również jest zepsuty, lecz rybacy naród przemyślny, znaleźli sposób na nie ogrzewaną gospodę. „Trąbią” wódę – aż miło i zimna nie czuję. A co mają robić tolkmickie dzieci?
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Teraz to by sie pewnie przylaczyly :P
ja to ja (2005.02.08)

info

0  
  0