Na lotnisku

2
05.05.2011
W elbląskim Aeroklubie sezon w pełni - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 5 maja 1961 roku.
Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym nad miastem codziennie pojawiają się kształtne sylwetki szybowców.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

To się autor napracował; )
(2011.05.05)

info

0  
  0
taa i to bardzo. żeby to chociaż ciekawe było; ]
(2011.05.06)

info

0  
  0