Ogłoszenia
Katalog
Imprezy
Repertuary
Rozkłady
NaWynos
Dawno temu
Wiadomości
Sport
Gospodarka
Społeczeństwo
Kultura
Szkoły i uczelnie
Prawo i porządek
Dawno temu
Kina i teatr
Biblioteka
Konkursy
Prasówka
Hit czy kit?
Olimpia
Strefa biznesu
Start
Quizy portElu
Fotka miesiąca
Fotoreportaże
FotoreportEl
Mój portEl
Who is who
Kontakt
Login
Na lotnisku
2
05.05.2011
W elbląskim Aeroklubie sezon w pełni - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 5 maja 1961 roku.
Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym nad miastem codziennie pojawiają się kształtne sylwetki szybowców.
.
A moim zdaniem...
Najnowsze artykuły w tym dziale
Niedocenianie pracy kobiet
Zamechowski Czerwiec 1976
Dawno temu w Elblągu... znikały rowery
Kiedy „Szesnasta” była jeszcze w Elblągu
To się czyta
To się komentuje
Bądź na bieżąco, zamów newsletter
A moim zdaniem...
To się autor napracował; )
(2011.05.05)
Do moderacji
Odpowiedz
info
0
0
taa i to bardzo. żeby to chociaż ciekawe było; ]
(2011.05.06)
Do moderacji
Odpowiedz
info
0
0