W miesiącu oszczędzania - październiku wpłaciła na książeczki SKO 2.400 zł. "Najbogatsza" jest klasa VIIIc, która ze zbiórek makulatury zaoszczędziła w ciągu 10 dni października 230 zł. Opiekunka koła SKO nauczycielka liceum twierdzi, że oszczędzanie weszło już do zwyczaju szkoły, że młodzież oszczędza bardzo chętnie i to na różne cele. Np. klasa VIIIc ta "najbogatsza" pieniądze, które zaoszczędzi w ciągu całego roku szkolnego przeznacza na wycieczkę. Dzieci jak np. Helenka Rosik oszczędzają na rowery, czy zegarek.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter