Młodzież Elbląga trenuje łyżwiarstwo

1
07.01.2008
Jazda szybka na lodzie ma wielu zwolenników, zwłaszcza wśród młodzieży szkolnej, informował Głos Elbląga z 7 stycznia 1958 r.
Młodzież pozbawiona rozrywki w okresie ferii szkolnych chętnie garnie się do łyżwiarstwa i pragnie je czynnie uprawiać. Zapał młodzieży jest duży, toteż klub sportowy Turbina w Elblągu zorganizował szkółkę łyżwiarską, do której zgłosiło się już wiele młodych dziewcząt i chłopców. Jest to w przeważającej większości młodzież szkolna. Obecnie młodzi entuzjaści jazdy szybkiej na lodzie bardzo pilnie uczęszczają na treningi. Odbywają się one codziennie na elbląskim basenie, a prowadzą je trenerzy Kalbarczyk i Walendziak.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Jazda na łyżwach na basenie?? zamarźniętym rozumiem. ..
To były czasy... (2008.01.09)

info

0  
  0