Młodzież pozbawiona rozrywki w okresie ferii szkolnych chętnie garnie się do łyżwiarstwa i pragnie je czynnie uprawiać. Zapał młodzieży jest duży, toteż klub sportowy Turbina w Elblągu zorganizował szkółkę łyżwiarską, do której zgłosiło się już wiele młodych dziewcząt i chłopców. Jest to w przeważającej większości młodzież szkolna.
Obecnie młodzi entuzjaści jazdy szybkiej na lodzie bardzo pilnie uczęszczają na treningi. Odbywają się one codziennie na elbląskim basenie, a prowadzą je trenerzy Kalbarczyk i Walendziak.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter