Mimo niepogody turyści przyjeżdżają

12.07.2010
Do Elbląga przybywa coraz więcej turystów - czytamy w Głosie Elbląga z 12 lipca 1960 roku.
Ostatnio przybyła grupa tzw. wczasów wędrownych PTTK szlaku warmińsko-pomorskiego, licząca 31 osób. Grup takich przyjedzie jeszcze dwadzieścia pięć. Ponieważ są to przeważnie zamiłowani w wędrówce turyści, kierownictwo Zarządu Oddziału PTTK uprzyjemniło mi pobyt w Elblągu w taki sposób, że urządzono przyjemną świetlicę, do której zakupiono nowe radio, adapter i wiele płyt z najnowszymi melodiami.
   
oprac. Anieze

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter