Niektórzy radni podczas przerwy w obradach zastanawiali się, czy nie lepiej byłoby, żeby w miejsce baru samoobsługowego „Bałtyckiej” uruchomić Klub Międzynarodowej Książki i Prasy. Szkoda, że wniosku tego nie zgłoszono oficjalnie. Ciekawe, jakby radni ustosunkowali się do tego projektu, gdyż faktycznie lokal „Bałtyckiej” posiada wspaniałe warunki na urządzenie klubu.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter