Mieszkania zastępcze

1
22.11.2011
Jak informuje Wydział Gospodarki Komunalnej Prez. MRN w Elblągu, rozpoczęto budowę dwóch niskich budynków przy ul. Ogólnej - czytamy w Głosie Elbląga z 22 listopada 1961 roku.
Zostaną do nich przeniesieni mieszkańcy baraku znajdującego się przy ul. Blacharskiej oraz lokatorzy, których mieszkania wytypowano do remontu kapitalnego. Po wybudowaniu fundamentów, rozpocznie się stawianie elementów prefabrykowanych i dostarczonych przez fabrykę w Mikołajkach. Oba budynki zostaną wykonane w stanie surowym do końca grudnia br., a od danie ich do użytku nastąpi w pierwszej połowie 1962 roku.
   
(jk)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

a dzisij za morde i na bruk z dzieciakami w podartych rajstopach
(2011.11.22)

info

0  
  0