Miejską Pracownię Urbanistyczną powołano w Elblągu

3
10.09.2009
 Prezydium MRN w Elblągu powołano do życia Miejską Pracownię Urbanistyczną, która mieści się przy wydziale Architektoniczno-Budowlanym Prezydium MRN, informował Dziennik Bałtycki z 10 września 1959 r.
 Nowa placówka znajduje się obecnie w stadium organizacji, a o jej zadaniach i zamiarach napiszemy niebawem.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Panie Olafie, z tego co się orientuję nową placówką jest Miejskie Biuro Urbanistyczne, które działa prężnie od 2003 roku. ..
(2009.09.11)

info

0  
  0
To jest rubryka z cyklu "50 lat temu". Należy poczytać, zastanowić się, wziąć poprawkę na datę i poszukać straconego czasu.
MirCrow (2009.09.11)

info

0  
  0
a moim zdaniem trzeba zweryfikowac wiedzę obecnej placówki architektonicznej na terenie um melomanka
(2009.09.15)

info

0  
  0