Masz rower? Jedź z nami!

2
01.07.2005
Spędzenie dnia świątecznego na wycieczce rowerowej – to doskonały sposób zdrowego i przyjemnego odpoczynku po pracy, informował Dziennik Bałtycki z 1 lipca 1955 r.
Pod tym hasłem Komisja Turystyki Kolarskiej Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego – Oddział w Elblągu organizuje w każdą niedzielę wycieczki rowerowe, Wycieczki te są bezpłatne i może w nich brać udział każdy, kto posiada rower. Trasy wycieczek przebiegają przez malownicze okolice Elbląga – bogate w historyczne zabytki i obiekty budownictwa socjalistycznego, piękne miejsca wypoczynku i kulturalnej rozrywki. O tym, dokąd planowana jest wycieczka, jak przebiega jej trasa, o której godzinie zbiórka itp. można się dowiedzieć co tydzień już w czwartek z tablic ogłoszeniowych PTTK przy ul. 1 Maja, przy ul. Krótkiej 5. Pracownicy „Zamechu” powiadamiani są przez radio węzeł zakładowy oraz afisze wewnątrz zakładu. Spędzenie dnia świątecznego na wycieczce rowerowej – to doskonały sposób zdrowego i przyjemnego odpoczynku po pracy.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Szkoda, że obecnie PTTK nic nie robi w tym zakresie.
(2005.07.01)

info

0  
  0
a może w tym wszystkim pomoże ELBLĄSKA STRONA ROWEROWA - http://www.bikerelblag.hg.pl
Darecki (2005.07.03)

info

0  
  0