Marsz wiosenny

4
04.04.2005
Kilkadziesiąt osób zostało zmuszonych przez PKS do 10-kilometrowego ”spacerku” z Elbląga do Żurawca i odwrotnie, informował Dziennik Elbląski z 4 kwietnia 1955 r.
Grunt to sport twierdzi kierownictwo PKS w Elblągu i dlatego chyba w dniu 26 ub. miesiąca do Żurawca nie pojechał autobus. Zmusiło to kilkadziesiąt osób do 10-kilometrowego ”spacerku” z Elbląga do Żurawca i odwrotnie. Ponieważ podobne wpadki zdarzają się kilka razy w tygodniu, warto byłoby, żeby kierownictwo PKS w Elblągu przestała się troszczyć o „marsze wiosenne” obywateli, a zajęło się usprawnieniem komunikacji na tej linii.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

kogo to interesuje?!!
(2005.04.04)

info

0  
  0
no właśnie wiadomość sprzed 50 lat
alan (2005.04.04)

info

0  
  0
no właśnie wiadomość sprzed 50 lat
alan (2005.04.04)

info

0  
  0
Marsze wiosenne, haha a to dobre - dbano o rozwój fizyczny ludu....
Mikolajow (2005.04.09)

info

0  
  0