Mali bileterzy w elbląskiej Syrenie
Ciekawą innowację wprowadziło kierownictwo kina „Syrena” w Elblągu. Polega ona na tym, że od niedawna w czasie niedzielnych poranków filmowych o godz. 11 i 12, a także podczas innych seansów młodzieżowych – kino obsługują wyłącznie harcerze, informował Dziennik Bałtycki z 2 maja 1958 r.