Łódzki aktor w TM

10.12.2012
Interesujące spotkanie odbyło się w Technikum Mechanicznym w Elblągu z łódzkim aktorem p. Klimaszewskim – czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 10 grudnia 1962 roku.
Zapoznał on uczniów z pracą aktora i zadaniami współczesnego teatru. Należy nadmienić, że Technikum Mechaniczne w br. nie opuściło żadnej sztuki granej w elbląskim teatrze im. St. Jaracza.
   
(Luc.)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter