Letnia kawiarenka

1
11.07.2011
Pierwszą w Elblągu letnią kawiarenkę na wolnym powietrzu uruchomił klub fabryczny "Zamechu" - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 11 lipca 1961 roku.
Kawiarenka mieści się w ogrodzie przy zabytkowej kamieniczce, w której znajdują się pomieszczenia klubowe. Szkoda tylko, że tak uroczy lokal w ciągu dnia świeci pustkami. A może by organizatorzy spróbowali wprowadzić tam sprzedaż dobrych, wielogatunkowych lodów, których w Elblągu wciąż brak?
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

nie ma Zamechu, nie ma klubów fabrycznych, nie ma już prawie tych elblążan, wyjechali, żal tych czasów.
(2011.07.13)

info

0  
  0