Kawiarenka mieści się w ogrodzie przy zabytkowej kamieniczce, w której znajdują się pomieszczenia klubowe. Szkoda tylko, że tak uroczy lokal w ciągu dnia świeci pustkami. A może by organizatorzy spróbowali wprowadzić tam sprzedaż dobrych, wielogatunkowych lodów, których w Elblągu wciąż brak?
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter