Poczynając od października członkowie kół myśliwskich polują na sarny, jelenie, łanie, kozy, koźlęta. Odstrzał tej zwierzyny dozwolony jest do 10 lutego 1963 roku. Z dniem 1 listopada rozpoczęło się również polowanie na zajęce. Będzie ono trwać do 10 stycznia przyszłego roku. Jak nas informuje Wojewódzki Związek Łowiecki w Gdańsku, nie zabraknie trofeów myśliwskich. Będzie co pokazać na dorocznej wystawie, która zwykle organizuje się po zakończeniu sezonu.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter