Wszyscy ci, którzy chcą zobaczyć jak nie powinna wyglądać świetlica powinni udać się do dyrekcji zespołu PGR Elbląg przy ul. Nowodworskiej, gdzie naprawdę jest co oglądać znajdują się tam i jeden stół, kilka ławek, podwyższenie spełniające rolę sceny, kilka brudnych portretów wiszących na ścianie i walających się po podłodze oraz trochę zielska, przypominającego z wyglądu siano. Ponad to „świetlica” posiada brudne i nieprzepuszczające promieni słonecznych okna i nigdy nie mytą podłogę. Wszystkie „meble” pokryte są grubą warstwą kurzu.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter