Na odbytej ostatnio naradzie roboczej w Wydziale Handlu Prezydium MRN wyłonił się problem konieczności otwarcia w Elblągu kwiaciarni, zaopatrzonej w większy wybór kwiatów.
Projekt dobry i Wydział Handlu powinien się nad tą sprawą zastanowić, gdyż rzeczywiście kwiaciarnia w Elblągu jest koniecznie potrzebna, żeby mieszkańcy nie musieli jeździć po kwiaty do Tczewa czy innych miast.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter