Kwiaciarnia

1
24.06.2005
Mieszkańcy Elbląga muszą jeździć po ładne kwiaty do Tczewa lub innych miast, informował Dziennik Bałtycki z 24 czerwca 1955 r.
Na odbytej ostatnio naradzie roboczej w Wydziale Handlu Prezydium MRN wyłonił się problem konieczności otwarcia w Elblągu kwiaciarni, zaopatrzonej w większy wybór kwiatów. Projekt dobry i Wydział Handlu powinien się nad tą sprawą zastanowić, gdyż rzeczywiście kwiaciarnia w Elblągu jest koniecznie potrzebna, żeby mieszkańcy nie musieli jeździć po kwiaty do Tczewa czy innych miast.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

uuu to bidnie bylo widze... Do Tczewa???? wspolczuje tym co zyli 50 lat temu i kwiatka kupic nie mogli :(
Janek (2005.06.24)

info

0  
  0