Kronika z Elbląga: Pokaz mody

30.11.2011
W Kawiarni "Mocca" odbył się pokaz mody jesienno-zimowej, zorganizowany przez dyrekcję MHD - Art. Przemysłowe - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 30 listopada 1961 roku.
Pokaz wzbudził duże zainteresowanie. Nowe modele płaszczy damskich, futer i sukien różnych fasonów są już w sprzedaży w Domu Kobiet - MHD przy ul. 1 Maja, w Hali Targowej i w innych.
   
j.r.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter