Korespondenci apelują

3
29.11.2005
Klienci schodzili już po Elblągu niejeden kilometr w poszukiwaniu wełnianych rękawiczek, informował Elbląski Głos Wybrzeża z 29 listopada 1955 r.
Dlaczego w elbląskiej restauracji „Bałtyk” nie podaje się konsumentom noża, który jest niezbędny do spożycia np. kotletu schabowego? Wypadek taki miał miejsce 13 listopada br. w tejże restauracji. xxx W jakim celu założono mijankę tramwajową na linii nr 1 w pobliżu elbląskiego browaru, skoro się z niej nie korzysta? Dyrekcja MPGK w Elblągu winna się tym zainteresować, gdyż leży to w interesie pasażerów. xxx Czy w elbląskich sklepach odzieżowych w bieżącym sezonie będą w sprzedaży wełniane i bawełniane rękawiczki dla dorosłych? Pytanie to kieruję pod adresem dyrekcji MHD liczni klienci którzy już niejeden kilometr w poszukiwaniu wspomnianych rękawiczek.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

autorowi tegoz artykulu chyba sie nudzilo...
tak_mysle (2005.11.29)

info

0  
  0
dobre..., półki zawalone były rękawiczkami z delikatnej skóry renifera ale moda swoje robi..., najważniejsze że na wełnę nie trzeba było się zapisywać
srell (2005.11.29)

info

0  
  0
he kotleTU czy KOTLETA? Panie B.
TwEEty (2005.11.30)

info

0  
  0