Konkurs na odznakę honorową Elbląga nie rozstrzygnięty

23.11.2011
Ostatnio w Wydziale Kultury Prez. MRN, odbyło się posiedzenie jury konkursu na odznakę honorową miasta Elbląga - czytamy w Głosie Elbląga z 23 listopada 1961 roku.
Po zapoznaniu się ze złożonymi projektami, jury nie przyznało żadnej nagrody ani wyróżnienia ze względu na niski poziom nadesłanych prac. Ponieważ konkurs otwarty nie przyniósł żadnych rezultatów, Wydział Kultury Prez. MRN zamierza rozpisać w najbliższym czasie konkurs zamknięty, w którym mogą wziąć udział wyłącznie plastycy zawodowi.
   
(jk)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter