Komunikat Ośrodka Szkolenia Partyjnego

1
10.09.2007
Ośrodek Szkolenia Partyjnego przy Komitecie Elbląskim PZPR zawiadamia, że organizuje koło studiowania aktualnej polityki partii i rządu, informował Głos Elbląga z 10 września 1957 r.
Kurs organizowany jest dla członków partii z małych organizacji partyjnych, które nie mają możliwości zorganizowania we własnym zakresie szkolenia.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

ech, towarzyszu Henryku, łza sie w oku kreci
(2007.09.10)

info

0  
  0