Komunikat MO

3
18.11.2011
Komenda Miasta MO w Elblągu komunikuje, że jest w posiadaniu 33 rowerów męskich i damskich znalezionych na terenie miasta i powiatu - czytamy w Głosie Elbląga z 18 listopada 1961 roku.
Właściciele utraconych rowerów proszeni są o zgłaszanie się z kartami rowerowymi po odbiór w KM MO Elbląg ul. Armii Czerwonej 106, pokój nr 47 w godz. od 8 do 15 za wyjątkiem świąt i niedzieli.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

15 lat później zakosili mi wigry 3 z pod hali targowej i takiego komunikatu MO nie było :(
fajnyfacet70 (2011.11.18)

info

0  
  0
MO to tępa mafia buraczana !
buraki MO (2011.11.19)

info

0  
  0
A gdzie je znaleziono? U Niemca na strychu!
(2011.11.19)

info

0  
  0