Komisja do walki z brzydotą

1
02.11.2009
 Na posiedzeniu Komisji Kultury Prezydium MRN w dniu 17 października padł wniosek powołania komisji, której zadaniem byłoby ocenianie projektów wszelkich prac, związanych z wyglądem Elbląga przez czuwanie nad tym, aby nie dopuścić do oszpecania miasta różnego rodzaju szmirowatymi „dekoracjami” czy „reklamami”, informował Dziennik Bałtycki z 2 listopada 1959 r.
 Czas najwyższy! Wypada jedynie pogratulować i życzyć, aby komisję tę jak najrychlej powołano do życia.
   A wówczas – drżyjcie elbląscy pseudo – dekoratorzy i domorośli reklamiarze!
   
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

ula brzydula
paulina i alex (2009.11.02)

info

0  
  0