Prezydium MRN wydało zarządzenie, na podstawie, którego od 15 bm. zakazana będzie sprzedaż porteru we wszystkich kioskach ulicznych na terenie Elbląga.
Równocześnie zlikwidowano handel piwem w kioskach śródmieścia.
W ten sposób zrealizowany został postulat, wielokrotnie wysuwany na sesjach Miejskiej Rady Narodowej.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter