Ostatnio np. koło miejskie PZW uruchomiło w lokalu przy ul. Parkowej obok dawnej spółdzielni „Samopomoc Chłopska”, klub dyskusyjny. W przyjemnie urządzonym lokalu wędkarze mogą poczytać fachową literaturę, podyskutować o ochronie rybostanu, mogą przy czarnej kawie pogawędzić o pomyślnych i nieudanych połowach.
Zachęcamy rybaków do częstego odwiedzenia klubu wędkarskiego, który jest czynny codziennie w godzinach wieczornych.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter