Klub wędkarski w Elblągu

13.12.2007
Członkowie elbląskiego koła Polskiego Związku Wędkarskiego potrafią nie tylko łowić rybki, ale także kulturalnie spędzać zimowe wieczory, informował Dziennik Bałtycki z 13 grudnia 1957 r.
Ostatnio np. koło miejskie PZW uruchomiło w lokalu przy ul. Parkowej obok dawnej spółdzielni „Samopomoc Chłopska”, klub dyskusyjny. W przyjemnie urządzonym lokalu wędkarze mogą poczytać fachową literaturę, podyskutować o ochronie rybostanu, mogą przy czarnej kawie pogawędzić o pomyślnych i nieudanych połowach. Zachęcamy rybaków do częstego odwiedzenia klubu wędkarskiego, który jest czynny codziennie w godzinach wieczornych.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter