Kłopoty z neonami

1
05.12.2012
Elbląg posiada w wielu miejscach reklamowe neony - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 5 grudnia 1962 roku.
Niektóre dopiero ostatnio zostały zainstalowane. Niestety - wiele jest już popsutych. W neonie kina "Syrena" litera "K" już nie świeci. Nie daje tez efektu część neonu sklepu PSS warzywno-owocowego przy ul. 1 Maja. Neon "Meble" w ogóle zrezygnował.
   
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

2012 r. - na Carrefour też "ref" się zbuntowało i został "Car our" - samochód nasz???
gmak (2012.12.05)

info

0  
  0