Kłopoty z muzyką na basenie

4
10.08.2012
Sezon w pełni. Pogoda na szczęście dopisuje. Elbląski basen kąpielowy codziennie ma wielu chętnych amatorów kąpieli - czytamy w Głosie Elbląga z 10 sierpnia 1962 roku.
Bywają też goście zagraniczni. Studenci z Norwegii i Jugosławii odbywający praktyki w Zamechu bywają codziennie na basenie. Zdaniem stałych bywalców kąpieliska na basenie uszy pękają od muzyki. Odwiedziliśmy radiowęzeł. Wyposażenie nie jest bogate. Nie licząc wzmacniacza z kompletem 28 starych, zniszczonych (czytaj: nie nadających się do użytku) płyt. Codziennie grywane są stare niemodne już szlagiery, stale powtarzane. Warto byłoby zainstalować magnetofon. Umożliwiłoby to odświeżenie zbioru melodii. Wydaje się, że Zarząd Zieleni Miejskiej w Elblągu zainteresuje się poruszona sprawą.
   
(ms)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Z checia te płyty odkupi?...
Czytelnik_MOBI_76697 (2012.08.10)

info

0  
  0
nie ma basenów, niemodnych szlagierów i chwała za to styropianowcom
1936 (2012.08.10)

info

0  
  0
Pewnie że nie jest idealnie ale gdyby nie styropianowa rewolucja to dziś w najlepszym przypadku stałbyś z kartką w kolejce po kawałek ochłapa ze zdychającej krowy.
(2012.08.12)

info

0  
  0
Azbest i styropian nie uratowaly Polski. .. ten pierwszy trzeba demontowac. Drugi tez sie ulotni. Zostanie glupi narod z reka w nocniku i mafiozi ktorzy go okradli w VIII 80 r.
(2012.08.12)

info

0  
  0