Kłopotliwy przystanek

2
12.03.2012
Przystanek tramwajowy przy ul. Bema w Elblągu obok MPRB jest bardzo źle usytuowany - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 12 marca 1962 roku.
Od strony chodnika jest co prawda wysepka, ale przejście przez szyny na jezdnię, stanowi już nie lada wyczyn. Miedzy szynami zamiast brukowej kostki jest ziemia zmieszana ze smarem. W dżdżyste dni tworzy się tu pas mazi, która niszczy obuwie pasażerów.
   
j.r.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A ja się pytam kogo ta informacja z przed 50 lat obchodzi. ?
(2012.03.12)

info

0  
  0
To dla porównania, jak teraz masz dobrze.
(2012.03.12)

info

0  
  0