Kiermasz warzywniczo-owocowy

20.09.2012
Rejonowa Spółdzielnia Pszczelarsko-Ogrodnicza "Żuławy" w Elblągu 20 bm uruchamia przy pl. Jedności Narodu - kiermasz warzywniczo-owocowy - czytamy w Głosie Elbląga z 20 września 1962 roku.
Mieszkańcy Elbląga będą więc mieli okazję w czasie trwania kiermaszu do zaopatrzenia się na okres zimowy po cenach półhurtowych w różnego rodzaju warzywa i owoce. Na kiermaszu znajdzie się także duży wybór przetworów owocowych, konserwy warzywne i ogórki.
   
(L)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter