Każdy inaczej...

1
12.07.2011
Wczasy to wypoczynek i zdrowie, ale też i... kontrola wagi - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 12 lipca 1961 roku.
Panowie na ogół z zadowoleniem stwierdzają, że "poprawili się": przybyło im na wadze.Panie – traktują tę operację z lekkim zaniepokojeniem: czy aby na pewno... ubyło?
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Oj tak ,kontrola wagiciała jest ważna .Niezła laska ,nie ? http://niewiarygodne.pl/gid,13588453,img,13588764,kat,1017185,page,2,title,Najbardziej-otyli-ludzie-swiata-Oni-nie-odejmuja-sobie-od-ust,galeriazdjecie.html
chudy inaczej (2011.07.12)

info

0  
  0