Z tego właśnie powodu kawiarenka cieszy się ogromnym powodzeniem. Niestety, wielu amatorów kawy odchodzi z kwitkiem. Pięć stolików i bardzo mała ilość krzeseł jest stale okupowana przez tych, którym udało się wcześniej zdobyć miejsce w kawiarni. Warto chyba pomyśleć o dostawieniu jeszcze kilku stolików i krzeseł. Miejsca wystarczy, a elbląscy kinomani byliby na pewno bardzo wdzięczni.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter