Kawiarenka mała, ale popularna

3
12.09.2012
Kino "Syrena" w Elblągu oprócz poczekalni i palarni posiada bardzo przyjemną kawiarenkę, gdzie przed rozpoczęciem seansów kinowych można się napić doskonałej kawy - czytamy w Głosie Elbląga z 12 września 1962 roku.
Z tego właśnie powodu kawiarenka cieszy się ogromnym powodzeniem. Niestety, wielu amatorów kawy odchodzi z kwitkiem. Pięć stolików i bardzo mała ilość krzeseł jest stale okupowana przez tych, którym udało się wcześniej zdobyć miejsce w kawiarni. Warto chyba pomyśleć o dostawieniu jeszcze kilku stolików i krzeseł. Miejsca wystarczy, a elbląscy kinomani byliby na pewno bardzo wdzięczni.
   
   
(L)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Już nie ma dzikich plaż, Na których zbierałam bursztyny, Gdy z psem do ciebie szłam A mewy ósemki kreśliły, kreśliły Już nie ma dzikich plaż I gwarnej kafejki przy molo Nie jedna znikła twarz I wielu przegrało swą młodość, swą młodość Już nie ma Kina Syrena. ..
pamietam (2012.09.12)

info

0  
  0
też pamiętam. .. jak unosił się siwy dym w całej sali zmieszany z zapachem kawy. .. czy dobrej to już kwestia dyskusyjna :) ale za to fajnie teraz o tym poczytać po kilkudziesięciu latach :P
se (2012.09.12)

info

0  
  0
Polska to nie jest kraj dla starych / 50 + / ludzi.
(2012.09.13)

info

0  
  0