Jeszcze w tym roku…

31.10.2007
W wyniku prowadzonej odbudowy, Elblągowi przybędzie w roku bieżącym 157 izb mieszkalnych, informował Dziennik Bałtycki z 31 października 1957 r.
W Elblągu w najbliższym czasie powstanie 85 izb mieszkalnych: 33 w remontowanym obecnie budynku przy Al. Grunwaldzkiej i 52 w przekazanym przez władze wojskowe gmachu przy ul. Dąbrowskiego.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter