Jeszcze jedno kino w Elblągu

1
06.09.2012
Już w najbliższym czasie, 20 bm. nastąpi otwarcie nowego kina w elbląskim Domu Kultury - czytamy w Głosie Elbląga z 6 września 1962 roku.
Pierwszym filmem wyświetlonym w nowym kinie będzie "Karmazynowy pirat" produkcji USA z Burtem Lancasterem w roli tytułowej. A więc kinomani elbląscy doczekali się siódmego z kolei kina. Nowe kino należy dl najnowocześniej urządzonych tego rodzaju obiektów w województwie gdańskim. Posiada szeroki ekran i 520 miejsc.
   
(L)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

najnowocześniejsze w województwie gdańskim - to były czasy. ..
` (2012.09.06)

info

0  
  0