Wszystkie już ulice w Tolkmicku mają nawierzchnię twardą i chodniki tylko mieszkańcy Janówka brodzą po błocie, szczególnie w okresie wiosny i jesieni. Mieszkańcy tej dzielnicy kilkakrotnie już zwracali się do Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w tej sprawie, ale jak dotąd bez skutku. A należałoby wykorzystać inicjatywę mieszkańców, którzy chcą pomóc przy ułożeniu twardej nawierzchni oraz zwózce materiałów. Brodzenie po błocie pogarsza fakt, że dzielnica ta tonie w przysłowiowych egipskich ciemnościach, gdyż nie posiada ulicznego oświetlenia. Wiosną br. obiecywano zainstalować lampy, ale minęło lato i mamy już późną jesień, a oświetlenia nadal nie ma.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter