Komisja turystyki kajakowej organizuje już pierwszy spływ kajakowy 31 bm. Będzie to wycieczka rzeką Elblążanką na pochylnie w kierunku Ostródy. PTTK udziela dużej pomocy w formie wypożyczenia kajaku i niezbędnego sprzętu turystycznego, a przede wszystkim namiotu. Warto więc już dziś pomyśleć o przyjemnym spędzaniu chociaż kilka dni urlopu na wodzie.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter