Idziemy na wycieczkę

1
11.03.2011
Klub Turystów Pieszych przy elbląskim oddziale PTTK organizuje w niedzielę12 bm. kolejną wycieczkę pieszą w okolice Elbląga - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 11 marca 1961 roku.
Na przyjemny spacer dla poznania okolic Elbląga zaprasza się wszystkich chętnych. Zbiórka o godz. 15 przy ostatnim przystanku tramwajowym linii nr 1 u wylotu ul. Grunwaldzkiej na szosę braniewską.
   
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Kurcze, ale wam zazdroszczę. Ja chetnie bym ruszył te swoje 114kg ale niestety jestrem w pracy, ech. ..
Baleron (2011.03.13)

info

0  
  0