Wiosna, wiosna za progiem! Wkrótce nadejdzie i nie powinna zastać nas nieprzygotowanych. Rolnicy myślą już o siewach, niewiasty o wiosennych kostiumach, a… Zarząd Zieleni Miejskiej w Elblągu o przystrojeniu miasta. Prace w cieplarniach idą „na pełną parę”. Pikuje się tu begonie, szałwie i petunie, sadzonkuje pelargonie itp. Wszystko to posłuży ku ozdobie elbląskich zieleńców.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter