Huta im. Bieruta czeka

3
28.02.2005
Elbląskie Zakłady Napraw Samochodowych wykonały swój plan dostawy złomu w 120 procentach, informował Elbląski Głos Wybrzeża z 28 lutego 1955 r.
Rejonowa Składnica Złomu w Elblągu nie wykonała planu dostaw w miesiącu styczniu i obecnie plan jest zagrożony. Szereg bowiem zakładów jak MPGK, Tabory Kolejowe czy spółdzielnia im. Waryńskiego nie odstawia złomu i tylko Elbląskie Zakłady Napraw Samochodowych wykonały swój plan w 120 procentach. Przypominamy opieszałym – Hu8ta im. Bieru5ta czeka na złom.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Hu8ta im. Bieru5ta czeka na złom!!!
rwel (2005.02.28)

info

0  
  0
Przypominamy opieszałym...
(2005.03.01)

info

0  
  0
Plan, szkolenie, sprawozdawczość...
Komunista (2005.03.03)

info

0  
  0