Rejonowa Składnica Złomu w Elblągu nie wykonała planu dostaw w miesiącu styczniu i obecnie plan jest zagrożony. Szereg bowiem zakładów jak MPGK, Tabory Kolejowe czy spółdzielnia im. Waryńskiego nie odstawia złomu i tylko Elbląskie Zakłady Napraw Samochodowych wykonały swój plan w 120 procentach.
Przypominamy opieszałym – Hu8ta im. Bieru5ta czeka na złom.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter