Drużyna hokejowa elbląskiej Stali pilnie przygotowuje się do zbliżającego sezonu. Obecnie cała sekcja przygotowuje lodowisko, wyrównuje teren oraz ustawia bandy. Sezon zimowy już się zaczął, toteż każda drużyna ma dużo pracy i kłopotów z otwarciem sezonu.
Elbląska Stal, jedyna drużyna hokejowa w mieście, ma również kłopoty. Brak kabla do oświetlenia lodowiska, brak kijów hokejowych, bez których nie można przecież rozgrywać meczów czy trenować. Pytający o kije spotykają wszędzie jednakową odpowiedź – nie ma.
Dobrze by było, by sekcja hokejowa WKKF zainteresowała się sprawą braku sprzętu hokejowego i umożliwiła nabycie go hokeistom Elbląga.
Kierownictwo sekcji hokejowej Stali zawiadamia wszystkich miłośników tego pięknego sportu, że przyjmuje zapisy do sekcji.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter