W Elblągu jest Miejski Ośrodek Wychowania Fizycznego. Zajęcia w ośrodku prowadzą mgr. Lendzion i mgr. Krawczyk. Ośrodek uruchomi na razie dwa działy sportowe: gimnastykę zdrowotną oraz gry zespołowe.
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki w godzinach od 18 do 21 w Sali gimnastycznej nowowybudowanej szkoły przy ul. Powrotnej (tuż przy Banku Narodowym).
Młodzież szkolna (od lat 16), pragnąca uczestniczyć w zajęciach ośrodka powinna przedstawić kierownikowi ośrodka względnie instruktorom, prowadzącym zajęcia zezwolenie szkoły oraz rodziców.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter