Gimnastyka w przerwie pracy

1
17.02.2011
W wielu elbląskich zakładach coraz bardziej przyjmuje się kilkunastu minutowa gimnastyka poranna w czasie przerwy w pracy - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 17 lutego 1961 roku.
Szczególnie tam, gdzie pracownicy wykonują różnego rodzaju roboty siedząc, gimnastyka ma poważne znaczenie zdrowotne. Pracownicy działu galanterii skórzanej Spółdzielni Plastyk z przyjemnością "prostują kości" wykonując ćwiczenia gimnastyczne pod kierownictwem znanego elbląskiego nauczyciela WF.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

a zaklady odziezowe, pozniejsze truso, tam tez byla gimnastyka w czasie przerwy
dojrzala monika (2011.02.26)

info

0  
  0