Fontanna już czynna

1
01.07.2013
Zamieszczenie dwóch krytycznych notatek w naszej gazecie o niewykorzystanej fontannie na Placu Słowiańskim w Elblągu pomogło - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 1 lipca 1963 roku.
Oczyszczono już i uruchomiono fontannę. Brawo!
   
(kur)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Kiedyś starczyły \'dwie krytyczne notatki\' a dziś każdy narzeka, a i tak wszystko się opóźnia. :-)
Czytelnik_MOBI_40320 (2013.07.01)

info

1  
  0