Ogłoszenia
Katalog
Imprezy
Repertuary
Rozkłady
NaWynos
Dawno temu
Wiadomości
Sport
Gospodarka
Społeczeństwo
Kultura
Szkoły i uczelnie
Prawo i porządek
Dawno temu
Kina i teatr
Biblioteka
Konkursy
Prasówka
Hit czy kit?
Olimpia
Strefa biznesu
Start
Quizy portElu
Fotka miesiąca
Fotoreportaże
FotoreportEl
Mój portEl
Who is who
Kontakt
Login
Fontanna już czynna
1
01.07.2013
Zamieszczenie dwóch krytycznych notatek w naszej gazecie o niewykorzystanej fontannie na Placu Słowiańskim w Elblągu pomogło - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 1 lipca 1963 roku.
Oczyszczono już i uruchomiono fontannę. Brawo!
(kur)
A moim zdaniem...
Najnowsze artykuły w tym dziale
Niedocenianie pracy kobiet
Zamechowski Czerwiec 1976
Dawno temu w Elblągu... znikały rowery
Kiedy „Szesnasta” była jeszcze w Elblągu
To się czyta
To się komentuje
Bądź na bieżąco, zamów newsletter
A moim zdaniem...
Kiedyś starczyły \'dwie krytyczne notatki\' a dziś każdy narzeka, a i tak wszystko się opóźnia. :-)
Czytelnik_MOBI_40320
(2013.07.01)
Do moderacji
Odpowiedz
info
1
0