Na V Światowym Festiwalu Młodzieży i Studentów w Warszawie wyjedzie z Elbląga w czterech trzydniowych turnusach 280 uczestników oraz czterech stałych delegatów, wybranych przez zakłady pracy i szkoły spośród najbardziej godnych tego zaszczytu przedstawicieli młodych budowniczych Ludowej Polski.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter